HP 51645A (45A) İnkjet, WOLKİ WLK (660082 / 68A), KAO COLLİNS WOLKE ) Kartuşlar.

HP 51645A (45A) İnkjet, WOLKİ WLK (660082 / 68A), KAO COLLİNS WOLKE ) Kartuşlar.
26 Ocak

HP 51645A (45A) İnkjet, WOLKİ WLK (660082 / 68A), KAO COLLİNS WOLKE ) Kartuşlar.

            Üretim yapan Firmaların ellerinde bulunan HP 51645A Kartuşlarının boşlarının alımını yapmaktayız.Bu Firmalardan bazıları Yumurta Üretim Firmaları,İlaç üretim firmaları vb Firmalarının Kullanımdışı olan boş Kartuşlarını Ücret Karşılığı alımını yapmaktayız. Boş Kartuşların içindeki Solvent bazlı mürekkepler Çevreye ve Doğaya zarar vermektedir. Bu zararların önüne geçmek için ve Çevreye duyarlı olmak için Kullanım dışı olan boş Kartuşların alımını yapmaktayız.

 

           Karekod,yumurta kodlama Cihazlarında Kullanmakta olduğunuz .Çöpe atmayınız, Kartuşlarının alımını yapmaktayız.Ülkemizin ekonomisine katkıda bulunalım.HP 51645A (45A) ve diğer kartuşlar Solvent bazlı olduğu için Doğaya büyük zararlar vermektedir.

           Solvent nedir....? (Volatile Organic Compaunds)

       Solventler yani Çözücüler, genellikle diğer maddeleri çözmek veya seyreltmek için kullanılan çok sayıda kimyasal maddededen oluşan organik sıvılardır.

 

       Solvent Bazlı Atıklar: Solvent bazlı atıklar kaynama noktalarından  yararlanılarak geri dönüşümleri sağlanmaktadır. Kirletici maddelerden solventi temizlemek için kaynama noktasına kadar solvent içeren kirleticili madde ısıtılarak solvent buharlaştırılır ve buhar tekrar soğutularak sıvı hâle getirilir. Bu sayede solvent kirletici diğer maddelerden temizlenmiş olur. İmalat sırasında açığa çıkan bu atık solventlerin geri dönüşümü sonsuz bir şekilde devam etmektedir. Çünkü arıtılıp temizlenen solventler eski özelliklerinden ayrılmadan tekrar saf hâllerine geri dönmektedirler.

 

 

          Bu Solvent Bazlı  Mürekkep Kartuşları sizlerden alalım,Ülkemize ve Doğaya saygı duyalım.Geleceğimiz için...

 

             Alım Hizmetini yaptığımız Kartuşlar;

Richpeace Ploter Kartuşları,

Sina Jet Ploter Kartuşlar,

Dante Plotter Kartuşlar,

Pop Jet Kartuşlar,

Dot Jel Kartuşlar,

Albatex Kartuşlar,