Hizmetlerimiz

Hizmetlerimiz

Boş kartuşlarınızı bize satarak para kazanabilirsiniz.

Hurda Yazıcı (Spot Toner ) Alım Hizmeti

Kutusu açılmamış, Stok ve ihtiyaç fazlası kullanmadığınız.Orjinal , Muadil Toner,Orijinal Kartuş,Orijinal şerit,Orijinal Fotokopi Toneri vb ürünleriniz değerinde alınır.Alımlarımızda adet sınırı yoktur,ödemelerimiz nakittir.(Ayrıca takas imkanımız vardır.) Ürünlerin Fiyatları model ve markaya göre değişmektedir.Tüm marka ve modeller için Lütfen Firmamız ile irtibata geçiniz.

Hurda Fotokopi Makinesi - (Spot Toner ) Alım Hizmeti

Her Marka ve Model Fotokopi, Printer Cihazlarınızın alımını yapmaktayız.Xerox, Gestetner, Utax, NRG, Olivetti, Kyocera, Konikaminolta, Develop, Sharp , Pantum , Samsung, hp vb diğer Markalara ait Büro Makinalarının alım Hizmetini Vermekteyiz.

Orjinal Spot Toner ve Kartuş Alımı

Elinizde Bulunan ve Kullanmadığınız Her Marka ve Model, Tarihi Geçmiş, Kutusu Zarar Görmüş Eski veya Yeni Toner ve Kartuşlarınızı Satın alıyoruz.

LEXMARK Teknik Servis ve Sarf Malzeme Tedarik Hizmetleri

Bütün Modellerinin Toner, Kartuş, Drum Ünitesi, Bakım Kitleri, Kağıt alıcı Paten Takımları, Fuser (Fırın,Bakım Kiti) ve bütün parçalarının Temini ve Teknik Servis Hizmeti.

Hurda boş kartuş ve toner alımı.

Elinizde Bulunan ve Kullanmadığınız Her Marka ve Model, Tarihi Geçmiş, Kutusu Zarar Görmüş Eski veya Yeni Toner ve Kartuşlarınızı Satın alıyoruz.

Wolke ,Kao Collins İnc , Hp 51645 A Boş Kartuş alımı,

Boş Solvend İlaç Kaodlama Kartuşları, Boş Yumurta Kodlama Kartuşları, Boş İlaç Kodlama (Karekod) Kartuşları, Boş Ambalaj Kodlama Kartuşları, Boş İnkjet Kodlama Kartuşları, Dante Plotter, Algotex Smart 180, Algotex Stream jet 180, Astron plotter, Gamma jetlink, Popjet 2 Kafa, Gerber, MP 1800, APT, DOT 180 4 Cihazlarının boş Kartuşlarının alımını yapmaktayız.